وکالیست سوپرانو - نویسنده و آموزگار اصلی : اینجانب ، رابعه رضوی علوی،ایران،تهرانبا درود.

همرهان دیرین وکالیست سوپرانو می توانند تمامی درسهای وکالیست سوپرانوی مرا تنها و تنها از نشانی های رسمی من، رابعه رضوی علوی(عسل)، بیابند. از آن رو که یکبار ، تمام عیار همه درسها را با صدای خویش در نسخه صوتی آموزشی که با نوای من همراه است، آموزش داده ام، نیازی به تکرار آن در وبلاگ وکالیست سوپرانویم ، نخواهد بود.

اکنون می توانید به کتاب نوای من، نوای سکوت آیینه هاست، که نویسنده اورژینال و گوینده آن اینجانب، بانو رابعه رضوی علوی (عسل) در ایران، تهران هستم، گوش فرا دهید. 

امید آنکه زنان آوازخوان هم سرزمینم، در ایران، همپای مردان مجال تکخوانی و اجرا بر صحنه های رسمی را بدون تبعیض یافته و هنرمندان فارغ از دیدگاهشان ، امکان انتشار آثار خویش در فضای واقعی را بیابند.

من و بسیاری از همکاران هنرمندم، تا دستیابی به برابری کامل حقوق زنان و مردان، احترام به حقوق مولف و مصنف ،آزادی پوشش و تامین کامل معیشت هنرمندان و دیگر اقشار جامعه، از انتشار مجازی آثار، آموزشها و نوشتارهایمان خودداری خواهیم ورزید.

با سپاس

رابعه رضوی علوی ( عسل)

آهنگساز اورژینال + نویسنده اورژینال+آموزگار موسیقی و نویسنده اصلی وبلاگ وکالیست سوپرانو+ فعال حقوق مولف و مصنف+تنظیم کننده+اجرا کننده+سازنده و کارگردان ویدیوهای آثارم

ایران، تهران

بدرود.


مشخصات

  • منبع: http://vocalistmezzosoprano.persianblog.ir/post/3
  • کلمات کلیدی: وکالیست ,نویسنده ,رضوی ,رابعه ,حقوق ,ایران، ,رابعه رضوی ,وکالیست سوپرانو ,رضوی علوی ,حقوق مولف ,ایران، تهران
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها